Konto Bankowe bez Opłat i z Bonusem 700 zł!Konto Bankowe bez opłat i z bonusem 700 zł w BZ WBK! Od wielu już lat dysponowanie kontem w banku nie jest niczym szczególnym, a stało się to wręcz normą. Nie zaskakuje to specjalnie, bo przecież za sprawą otworzenia rachunku w banku w znacznym stopniu ułatwiamy sobie życie codzienne. Jeszcze więcej korzyści oferuje nam konto bankowe bez opłat jeśli posiada ono dostęp do internetu. Ma wpływ na ten fakt stale postępująca informatyzacja, co spowodowało powiązanie wielu dziedzin naszego życia z internetem. Tak też stało się również i z wszelkiego rodzaju operacjami finansowymi do czego przydać się powinno konto bankowe bez opłat. Na całe szczęście tego rodzaju produkt finansowy można otworzyć we wszystkich bankach oferujących swoje usługi w naszym kraju. Należy podkreślić, ze bankowość internetowa należy do znacznie bardziej wygodnych rozwiązań niż typowy rachunek bankowy. Konto internetowe jest odmianą lub też częścią konta w banku, gdzie dostęp do swoich pieniędzy uzyskujemy korzystając z internetu. To właśnie tego rodzaju konto bankowe bez opłat cieszy się największą popularnością w naszym społeczeństwie. Z całą pewnością dużą rolę odegrał tutaj wspominany brak opłat, ale też nie należy umniejszać roli jaką ma natychmiastowa kontrola nad swoja gotówką. Każdą operacją na koncie jesteśmy w stanie wykonać o dowolnej porze oraz miejscu nie martwiąc się o stanie w długich w kolejkach. Stąd też opłaty jak i prostsze czynności w rodzaju sprawdzenia salda na swoim rachunku można dokonać z pomocą dowolnego urządzenia podpiętego do sieci internetowej.

Jak dostać 700 zł premii za założenie darmowego konta w banku?

konto bankowe bez opłat w promocjiJeśli chodzi o konto bankowe bez opłat to warto wspomnieć, że trwa obecnie promocja w banku BZ WBK, która pozwala zarobić nawet 700 zł tym osobom, które nie posiadają u nich jeszcze konta bankowego. Należy spełnić następujące, wcale nie wygórowane warunki, aby kwalifikować się do zwrotu wspomnianych 700 zł. Wystarczy po prostu płacić kartą tego banku, aby móc otrzymywać regularne zwroty. Nie powinno to nastręczać wielu problemów albowiem zakupy, chociażby spożywcze, robi każda osoba. Aby skorzystać z tej promocji należy założyć konto w BZ WBK o nazwie „Konto Godne Polecenia” do 11 listopada 2013 roku. Konto musi być zasilane miesięcznie kwotą 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury. I tu ważna uwaga – z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że można dokonać osobiście co miesiąc przelewu w wysokości 1000 zł na to konto z innego swojego konta opatrując je tytułem „wynagrodzenie”. Poza tym, aby kwalifikować się do zwrotu trzeba wykonać 3 przelewy i 3 transakcje kartą miesięcznie łącznie w wysokości 300 zł. Dzięki temu dostaje się zwrot 50 zł miesięcznie przez kolejne 10 miesięcy, czyli łącznie 500 zł. Aby dostać kolejne 200 zł należy przez całe 10 miesięcy spełniać warunki otrzymywania tej 50 złotowej premii oraz zrealizować chociaż jedno polecenie zapłaty. Wszelkie opłaty, jak wypłaty z bankomatów, przelewy czy polecenie zapłaty nic nie kosztują. BZ WBK oferuje także pomoc w przeniesieniu środków z innego konta na to nowe. Jest to prawdopodobnie jedna z ostatnich tak korzystnych promocji bankowych w tym roku, więc warto się pośpieszyć, bo zostały tylko 3 tygodnie. Poczytać o koncie godnym polecenia i złożyć o nie wniosek możesz tutaj.

Zasubskrybuj nowe wpisy z bloga!

Zarejestruj się teraz, a otrzymasz e-maile z powiadomieniem o nowych artykułach oraz pakiet darmowych kalkulatorów inwestycyjnych.

Nie sprzedam nikomu Twojego adresu e-mail. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili.

Opisywane tutaj konto bankowe bez opłat jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto często dokonuje zakupów w sieci. Za sprawą płatności online możemy w krótkim czasie nabyć wybraną przez siebie usługę lub produkt bez potrzeby zlecania przelewów w oddziale bankowym. Posiadacz takiej odmiany konta ma też pełną kontrolę swoich wydatków za sprawą szczegółowych wykazów transakcji w dowolnej chwili. Nowoczesne konta bankowe nie tylko nie pobierają opłat, ale proponują nam liczne usługi jak np. ubezpieczenia lub też inwestycje swoich nadwyżek dochodów. Można więc bez obaw złożyć wniosek pozwalający otworzyć takowe konto w banku, bo to nie tylko wygoda, ale też i i duże bezpieczeństwo dla posiadacza konta.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Konto Bankowe bez Opłat i z Bonusem 700 zł!, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Przeczytaj także: